کامپوزیت ونیر از مواد همرنگ دندان ساخته شده است که توسط یک متخصص دندانپزشکی زیبایی برای اصلاح طرح لبخند استفاده می شود.
هزینه کامپوزیت ونیر دندان کمتر از روش های دیگر است ، از این رو با هزینه پایین کامپوزیت ونیر دندان می توان نتیجه عالی و بدون تراش دندان را به دست آورد.

حتما شما هم به این فکر کرده اید که چرا بیماران به کامپوزیت ونیر دندان علاقه دارند، زیرا سریع و ارزان است همچنین نتایج بسیار طبیعی و زیبا را خلق می کند.

شما می توانید کامپوزیت ونیر دندان را روی دندانهایتان قرار دهید. یک لبخند کامل می تواند یک پنجم هزینه های روکش های معمولی چینی باشد.

کامپوزیت ونیر دندان یک ماده ویژه برای دندانپزشکی زیبایی است. این خمیر روی دندان قرار می گیرد و مانند بتونه مجسمه سازی شکل داده می شود. هنگامی که شکل دلخواه به دست آمد، با یک نور ویژه و جلا گیری سخت می شود. مواد کامپوزیت دندانی بسیار پیشرفته هستند و به طور مداوم برای تولید نتایج واقعی تر، شفاف و بهتر برای بیماران پیشنهاد می شود.

کامپوزیت ونیر امن و موثر است ، در سراسر جهان برای کمک به بیماران و اصلاح لبخند از کامپوزیت ونیر استفاده می شود. مواردی مانند بستن فاصله بین دندان ها با کامپوزیت ونیر انجام می شود

روکش کامپوزیت ونیر دندان

سریع بودن نتیجه کامپوزیت ونیر دندان

بزرگترین تفاوت کامپوزیت ونیر دندان با روش های دیگر سریع بودن انجام آن است ، کامپوزیت ونیر می تواند در همان جلسه بازدید اول دندانپزشک ساخته شود.
با کامپوزیت ونیر دندان می توان هر چیزی را از یک ساعت تا چند ساعت انجام داد و شما می توانید نتایج زیبا را بلافاصله دریافت ببینید. برعکس، وینرهای پرسلن شامل مراحل متعدد و چند تست برای تکمیل نیاز دارند. برای ونیرهای پرسلن شما باید چند بار به مطب دندانپزشکی زیبایی بازگردید و دندانهایتان را آماده کنید و قبل از نصب روکش نهایی دندان تراش می خورد همچنین زمان ارسال به لابراتوار زمان گیر است.

کم هزینه بودن کامپوزیت ونیر دندان

قیمت کامپوزیت ونیر دندان به طور قابل توجهی کمتر از روکش است. آزمایشگاه، مواد و کارهای دندانپزشکی مورد نیاز پرهزینه هستند و روکش شما معمولا هزینه زیادی در هر دندان در مقایسه با کامپوزیت ونیر دندان در هر دندان با پوششهای ونیر است. این بدان معنا نیست که پیوند کامپوزیتی به اندازه ونیرهای پرسلن کارا و مفید نیستند.

دندان ها بخش مهمی از بدن شما هستند و اگر به متخصصین دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی مراجعه نکنید ممکن است آسیب بیشتری ببینید ، این یکی از خطرات اصلی روکش های پرسلن است. از سوی دیگر، با کامپوزیت ونیر دندان ، نیازی نیست دندان ها را با مته دندانپزشکان تراش دهید. شما به تزریق نیاز نخواهید داشت و کار فقط شامل شکل دادن کامپوزیت ونیر روی دندان است.

دوام کامپوزیت ونیر دندان در مقابل روکش های دندان

بعضی از دندانپزشکان می گویند که لمینت دندان بهتر هستند، اگرچه ما با این بیانیه مخالف نیستیم. تفاوت بین ونیرهای کامپوزیتی و لمینت سرامیکی این است که لمینت سرامیکدر ی آزمایشگاه به سادگی ساخته می شود. اما با استفاده از کامپوزیت ونیر دندان دندانپزشک متخصص ترمیمی و زیبایی دندان خودش شخصا آن ر با توجه به تجربه و سواد انجام می دهد ، جالب است بدانید لمینت سرامیکی بعد از مدتی در یک جعبه کوچک زیبا می آید و به دندان های شما متصل می شوند ، برعکس، روکش های کامپوزیتی توسط دندانپزشک متخصص ترمیمی و زیبایی شما ساخته می شوند. خوب این به چه معناست؟ خوب این بدان معنی است که شما نیاز به یک دندانپزشک متخصص ترمیم و زیبایی با استعداد و مهارت واقعی دارید که با بسیاری از رزین های کامپوزیت کار کرده و فرایند را پیشبینی می کند.

بهداشت دهان و دندان با کامپوزیت ونیر دندان